ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Çocuklarımız Makamları Ziyaret Etti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Çocuklarımız Makamları Ziyaret Etti

      23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri Kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ, Toki İlkokulu Müdürü ve öğrencileriyle beraber Vali Ali İhsan SU´yu Makamında ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet ederek onların isteklerini dinleyen Vali Ali İhsan SU temsili olarak bir öğrencimizi makamına oturttu.

      İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile beraber makamları ziyaret eden öğrenciler kurum amirleri tarafından büyük ilgi ile karşılanarak çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Çocukların bayramını kutlayan kurum amirleri geçici bir süre koltuklarını çocuklarımıza emanet ettiler.

       Ziyaretler kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin YILMAZ, Rekabet Kurumu İlkokulu müdür yardımcısı ve Rekabet Kurumu İlkokulu öğrencileri ile birlikte  Çakırsöğüt 1.Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Osman GÜRCAN´ı; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mesut COŞKUN, Sema Cıngıllıoğlu İlkokulu müdürü ve öğrencileriyle birlikte Cumhuriyet Başsavcımız Mehmet Akif DÖNERTAŞ´ı makamında ziyaret ettiler. 

 

23 nisan23 nisan23 nisan23 nisan23 nisan23 nisankomutan ziyaretikomutan ziyaretikomutan ziyaretikomutan ziyareti

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.