ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAY ÖĞRETMENLERDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE MAKAM ZİYARETİ

2016-2017 eğitim ve öğretim yılında ilimize atanan aday öğretmenlerimiz, resmi kurum ziyaretleri kapsamında ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nurettin YILMAZ’ı makamında ziyaret etmişlerdir.
ADAY ÖĞRETMENLERDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE MAKAM ZİYARETİ

Öğretmenlerin çok önemli bir mesleği icra ettiğini ifade eden YILMAZ kendilerine şunları söylemiştir:

“Ülkemizin gelişmesini ve kalkınmasını engellemek isteyen, bizlere maddi ve manevi olarak zarar vermeye çalışan şer odaklarından gelecek nesillerimizi koruyabilmek adına, özellikle de ilimizde görev yapmakta olan eğitimcilerimize büyük görevler düşmektedir. Bizler üzerimize düşen görevi layıkıyla yerine getireceğiz ki bir daha çocuklarımız ve gençlerimiz yanlış yollara gitmesin ve acılar yaşanmasın. Kutsallığı tartışılmaz olan öğretmenlik mesleği, mesleğini seven, mesleğini önemseyen öğretmenlerin ellerinde yükselecektir. Sizlerden çocuklarımızı en iyi şekilde, milli ve yerli bir nesil olarak yetiştirmenizi istiyoruz."

Öğretmenlerimize kurumun işleyişi hakkında bilgilendirmeler yapılmasının ardından, İl Milli Eğitim Müdürümüz görev yerlerinde aday öğretmenlerimize görevlerinde başarılar dilemiştir.

 

10-03-201710-03-2017

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.