ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYETİMİZİN 91. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

İlimiz  Gençlik Hizmetleri kapalı spor salonunda yapılan Cumhuriyet Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı 
CUMHURİYETİMİZİN 91. YILI COŞKUYLA KUTLANDI

     İlimiz Gençlik Hizmetleri kapalı spor salonunda yapılan Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına Vali Hasan İpek´in yanı sıra, Garnizon Komutanı Tümgeneral Abdullah Baysar, 1´nci Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Osman Gürcan, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Dönertaş, Vali Yardımcıları Mustafa Akgül ve Serkan Şeker, İl Jandarma Alay Komutanı Mustafa Sakaoğlu, İl Emniyet Müdürü İsa Aydoğdu, diğer kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

      Vali Hasan İpek, Cumhuriyetin Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından bizlere bırakılan en kıymetli ve en büyük miras olduğunu vurgulayıp, ülkemizin her köşesinin birbirinden daha renkli, birbirinden daha zengin olduğunu söyledi.

     Daha sonra Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın Türkiye Cumhuriyeti´nin kuruluşunun 91. yıl dönümü dolayısıyla 81 İle özel gönderdiği kutlama mesajı okundu.

     Konuşmaların ardından öğrenciler tarafından şiirler okunup  gösteriler sergilendi. Çeşitli dallarda yapılan yarışmalarda 1. gelen öğrenciler ödülünü Vali Hasan İpek´ten, 2.´ler  Garnizon Komutanı Tümgeneral Abdullah Baysar´dan, 3.´ler ise Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akif Dönertaş´tan ödülünü aldı.

 

 

KutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalarKutlamalar

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğü - 0(486) 216 15 60-61-62-63 / Özel Kalem 0(486) 216 1559

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.