ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ STRATEJİ GELİŞTİRME TOPLANTISI YAPILDI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLERİ STRATEJİ GELİŞTİRME  TOPLANTISI YAPILDI.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Abdullah ÖĞMEN, İl Mili Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mirza ÇAZIM, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Enver KAYRAN, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın İsmail ÖKTEN ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Sabri SALGUT katıldı.

 

Toplantıda stratejik planla ilgili izleme ve değerlendirme çalışması yapıldı. Uzaktan eğitim sürecinin ve örgün eğitimin eş zamanlı olarak nasıl daha sağlıklı yürütülebileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, eğitim öğretim sürecinin daha verimli hale getirilmesi konusunda Müdürlerimizin görüş ve önerilerini aldı.

 

İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin kendi alanlarıyla ilgili bilgilendirme yaptıkları toplantı; iyi dilek ve temenniler ile sonlandırıldı

11-04-202111-04-202111-04-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.