ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, VEFAT EDEN ÖĞRENCİLERİMİZİN AİLELERİNE TAZİYEDE BULUNDU.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, VEFAT EDEN ÖĞRENCİLERİMİZİN AİLELERİNE TAZİYEDE BULUNDU.

 21.03.2021 tarihinde İlimiz Uludere İlçesine bağlı Yemişli Köyü Yekmal Mezrasında, arazide bulunan bir mühimmatın patlaması sonucu 14 yaşındaki Yusuf Ata ve 16 yaşındaki Caner Sak isimli öğrencilerimiz ağır yaralanmış, helikopter ile sevk edildikleri Şırnak Devlet Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etmişlerdir. Çocuklarımızın naaşı Şırnak Devlet Hastanesinde yapılan törenle uğurlanmış, Yemişli Köyünde definleri yapılmıştır.

 

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER , İl Milli Eğitim Şube Müdürü Enver KAYRAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mikail DEMİRTAŞ ve Yemişli Günışığı ilk ve Ortaokulu müdür ve öğretmenleri ile birlikte öğrencilerimizin ailelerine taziyede  bulundu.

 

Ata ve Sak aileleriyle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdiremiz, vefat eden öğrencilerimize Allah'tan rahmet dileyerek ailelerine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı temennisinde bulundu.

 

24-03-202124-03-202124-03-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.