ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle LGS Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri İle LGS Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

6 Haziran Pazar günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı Salonunda İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener başkanlığında, İl Milli Eğitim şube müdürü Sayın Selman Çifçi, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla okullarda yapılması gereken iş ve işlemler ile alınacak önlemlere ilişkin bilgilendirme toplantısı yapıldı.

 

 Toplantıda, sınavın sorunsuz bir şekilde tamamlanması ve öğrencilerin en iyi koşullarda sınava girebilmeleri için sınav gününe kadar olan süreçte yapılacak tüm hazırlıkların hassasiyetle takip edilmesi gerektiğine değinen İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener, bakanlık tarafından alınan önlemlere dair bilgilendirmelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdiremiz, toplantıda şu hususlara değindi; "Yapılacak olan merkezi sınavda öğrencilerin sağlığının korunması için okullarımızda gerekli hazırlıklar eksiksiz yapılacak ve sınavda uygulanacak temizlik kurallarıyla ilgili öğretmen, öğrenci ve velilerimiz bilgilendirilecektir." İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener, İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin okullarında sınavla ilgili yaptıkları hazırlık ve çalışmalar hakkında bilgi alarak İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür edip toplantıyı sonlandırdı.

04-06-202104-06-202104-06-202104-06-202104-06-2021


ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.