ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
03 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA İL MERKEZİNDEKİ ÖZEL EĞİTİM REHABİLİTASYON MERKEZLERİ ZİYARET EDİLDİ
![03 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KAPSAMINDA İL MERKEZİNDEKİ ÖZEL EĞİTİM REHABİLİTASYON MERKEZLERİ ZİYARET EDİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/04212713_WhatsApp_Image_2021-12-03_at_11.22.33.jpg)
03 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR ve Şube Müdürümüz Sayın Enver KAYRAN; İl Merkezindeki Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezlerini ziyaret ettiler, öğrencilerimizle bir araya geldiler, bu özel gün kapsamında tebriklerini ve teşekkürlerini öğretmen ve öğrencilerimize sundular.