ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2. ULUSLARARASI MOLLA AHMED EL-CEZERİ SEMPOZYUMU CİZRE İLÇEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![2. ULUSLARARASI MOLLA AHMED EL-CEZERİ SEMPOZYUMU CİZRE İLÇEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_10/12153100_WhatsApp_Image_2023-10-12_at_14.57.24.jpg)
İlimizde 2'ncisi düzenlenen Uluslararası Molla Ahmed El-Cezeri Sempozyumu geniş bir katılım ve yoğun ilgi ile başladı.
7 oturumdan oluşan sempozyuma; Irak, İran, İsveç ve Norveç'ten 60 akademisyen katıldı. Molla Ahmet El-Cezeri'nin daha iyi anlaşılmasına ve onun daha fazla tanıtılmasına dikkat çekildi. Seminer programına Müdürümüz Sayın İzzettin Aydın da katıldı.