ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI, MERKEZ VE İLÇELERDEKİ TÜM İMAM HATİP ORTAOKUL, LİSE MÜDÜRLÜKLERİ VE İLGİLİ ŞUBE MÜDÜRLERİ İLE SENE BAŞI TOPLANTISI YAPILDI.

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI, MERKEZ VE İLÇELERDEKİ TÜM İMAM HATİP ORTAOKUL, LİSE MÜDÜRLÜKLERİ VE  İLGİLİ ŞUBE MÜDÜRLERİ İLE SENE BAŞI TOPLANTISI YAPILDI.

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI, MERKEZ VE İLÇELERDEKİ TÜM İMAM HATİP ORTAOKUL, LİSE MÜDÜRLÜKLERİ VE  İLGİLİ ŞUBE MÜDÜRLERİ İLE SENE BAŞI TOPLANTISI YAPILDI.  

         Başkanlığını İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'in yaptığı toplantıya ; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mirza ÇAZIM, İl Milli Eğitim Din Öğretimi şubesinden sorumlu şube müdürü Sayın Enver KAYRAN, İlçe Milli Eğitim Din öğretimi şubesinden sorumlu şube müdürleri ve ilgili okul müdürleri katıldı.Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılı faaliyetlerinin değerlendirilmesi ile başlayan toplantıda İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, okul müdürlerine söz hakkı vererek okulların genel durumu hakkında bilgi aldı.
         Yüz yüze eğitime hazırlık aşamasında okullarımızın ne durumda olduğu hakkında fikir alışverişi yapıldı. Uzaktan eğitimin daha verimli hale getirilmesi gibi konularda öneri ve talepler alındı. Yenilikçi fikirler ve ileriye dönük öğrenci merkezli projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. 
İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, katılımcılara katkıları ve katılımları içinteşekkürlerini ileterek iyi dileklerle toplantıyı sonlandırdı.

  08-10-202008-10-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.