ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM BAŞI KOORDİNASYON TOPLANTISI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI II. DÖNEM BAŞI KOORDİNASYON TOPLANTISI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER  başkanlığında yapılan toplantıya  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları  ve İlçe Milli Eğitim  Müdürleri katılım sağladı. 

 Merkez Şehr-i Nuh Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıda 2020-2021 eğitim-öğretim yılın ilk döneminin analizi yapılarak; 2020-2021 eğitim öğretim yılı II. döneminde yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.   Yoğun bir gündemle yapılan toplantının açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, yeni eğitim öğretim dönemine eksiksiz hazır olunması gerektiğini  belirtti. Açılış konuşmasını yaptıktan sonra toplantıya ilişkin gündem maddelerini ele aldı.

 Özellikle, yüz yüze eğitimle ile ilgili konuşan Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER ardından EBA destek merkezlerinin artırılması, Okulum Temiz Belgesini kapsamındaki çalışmaların devamı, aday öğretmenlik sürecine ilişkin iş ve işlemler, uzaktan eğitim süreci,  okulların başarısının  değerlendirilmesi, yapılan ve yapılması planlanan projeler, 2020-2021  eğitim- öğretim yılında yapılacak bakım onarım çalışmaları ve planlanan yatırım programları ele alındı.   Ayrıca planlanan  sosyal ve kültürel faaliyetler ile ilgili  konuşulduktan sonra fikir alışverişinde bulunuldu. Söz hakkı alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ile İlçe müdürlerimiz yapmış oldukları ve yapmayı planladıkları çalışmalarını, projelerini, mevcut durumu iyileştirmek adına çözüm önerilerini dile getirdi.

  Toplantı katılımcıların görüş ve önerilerinin alınmasının ardından İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize   çalışmalarında başarılar diledi. Yapılan verimli toplantı iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

11-02-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.