ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI II.DÖNEM EĞİTİM KURUMU OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI II.DÖNEM EĞİTİM KURUMU OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI

 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı II.Döneminin başlaması nedeniyle İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER  başkanlığında, Okul Müdürlerinin katılımıyla bir değerlendirme toplantısı düzenlendi.

 

  9 Şubat  Salı günü çevrimiçi olarak  gerçekleşen toplantıda İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın  Nazan ŞENER  toplantıda geride kalan I.Dönem eğitim öğretim yılın ilk döneminin analizi yapılarak; 2020-2021 eğitim öğretim yılı II. döneminde yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.Yoğun bir gündemle yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER yeni eğitim öğretim döneminde  yüz yüze eğitime hazır olmaları  ile ilgili gerekli değerlendirmelerde bulundu.  İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için tüm eğitim yöneticilerimizin, okul müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin özverili ve fedakârca bir çalışma içerisinde olacağına inanıyorum" dedi. Toplantıda II. dönemde  yapılacak faaliyetleri, projeleri ve uzaktan eğitim ile ilgili değerlendirilmelerde bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürleri kendi alanları ile ilgili bilgilendimeler yapıldıktan sonra  ilk dönemin değerlendirilip, ikinci dönemde yapılacak iş ve işlemler ile ilgili açıklamalar yapıldı. Toplantı, görüş ve önerilerin alınması ardından iyi dilek ve  temenniler  ile son buldu.

09-02-202109-02-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.