ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MART AYI İLÇE MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI  İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ MART AYI İLÇE MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER  başkanlığında yapılan toplantıya  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Mesleki Öğretimden sorumlu Şube Müdürleri katılım sağladı. Merkez Şehr-i Nuh Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıda 2020-2021 eğitim-öğretim yılın  mart ayı çalışma analizi yapılarak; önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar masaya yatırıldı.   

 Yoğun bir gündemle yapılan toplantının açılış konuşmasında İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Mart ayı eğitim öğretim dönemine ilişkin çalışmaları ele almaları gerektiğini  belirtti. Açılış konuşmasını yaptıktan sonra toplantıya ilişkin gündem maddelerini ele aldı.Gündem maddelerinin ayrıntılı değerlendirilmesi ile birlikte 2020-2021  eğitim- öğretim yılı  ikinci döneminde yapılacak çalışmalar ve planlanan  programlar ele alındı. Ayrıca planlanan  sosyal ve kültürel faaliyetler ile ilgili  konuşulduktan sonra fikir alışverişinde bulunuldu. Söz hakkı alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız  ile İlçe Müdürlerimiz yapmış oldukları ve yapmayı planladıkları çalışmalarını, projelerini, mevcut durumu iyileştirmek adına çözüm önerilerini dile getirdi. 

 Toplantıda katılımcıların görüş ve önerilerinin alınmasının ardından İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Müdürlerimize   çalışmalarında başarılar diledi. Yapılan verimli toplantı iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

16-03-202116-03-202116-03-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.