ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANLIĞIMIZ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDAKİ OKUL YÖNETİCİLERİ İLE FATİH SOSYAL BİLİMLER LİSESİ TOPLANTI SALONUNDA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

BAKANLIĞIMIZ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDAKİ OKUL YÖNETİCİLERİ İLE  FATİH SOSYAL BİLİMLER LİSESİ TOPLANTI SALONUNDA  DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

BAKANLIĞIMIZ MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDAKİ OKUL YÖNETİCİLERİ İLE  FATİH SOSYAL BİLİMLER LİSESİ TOPLANTI SALONUNDA  DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'in  başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Enver KAYRAN,İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın İsmail ÖKTEN ve 1000 okul projesi kapsamındaki Şırnak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Nazmiye Demirel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cizre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Cizre Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,Silopi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Silopi Yenişehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İdil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürleri ve rehber öğretmenleri katıldı. Ayrıca Şırnak Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Cizre Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Şırnak Bilim ve Sanat Merkezi, Cizre İsmail Ebul-İz Bilim ve Sanat Merkezi kurum müdürleri de katılım sağladı .

Açılış konuşması ve katılım oranının tam olduğunun belirlenmesinin ardından başlayan toplantıda ; Uzaktan eğitim sürecinin değerlendirilmesi ,1000 okul projesine dahil olan eğitim kurumlarının bakım-onarım durumlarının konuşulması , okulların z kütüphane durumlarının değerlendirilmesi, okulum temiz belgesi , güzel sanatlar lisesi ve spor liseleri ile işbirliği sağlanması , "Meslek liseleri  ailelerle buluşuyor" projesi'nin kapsamı ve işleyişi hakkında değerlendirme , halk eğitim aracılığıyla düzenlenebilecek olan kurslar'ın tespit edilmesi , öğrenci , öğretmen ve velilerimize yönelik verilecek olan ilk yardım kursu hakkında değerlendirme, öğrencilere verilebilecek sportif ve sanatsal etkinlikler hakkında fikir alışverişi yapılması , öğrencilerle yapılabilecek sosyal aktivitelerin belirlenmesi ve karar verilmesi , ören yerleri - müze vs. gibi yerlere düzenlenebilecek geziler hakkında görüş bildirme, öğrenciler için kariyer etkinliklerinin belirlenmesi, madde bağımlılığı ile mücadele etmede alınabilecek önlemler , şiddet gibi konularda öğrencilere verilebilecek periyodik eğitimler ile alakalı konular görüşüldü. Gündem ile ilgili değerlendirme ve fikir alışverişi yapıldı.
Alınan kararların ardından iyi dilek ve temenniler ile toplantı sonlandırıldı.

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

22-12-202022-12-202022-12-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.