ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇİÇEK YUVASI ANAOKULUMUZDA, TOPLUM DESTEKLİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ POLİSLERİMİZİN KATILIMI İLE TİLKİ VE EŞEK MASAL ETKİNLİĞİ YAPILMIŞTIR.

ÇİÇEK YUVASI ANAOKULUMUZDA, TOPLUM DESTEKLİ  ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ POLİSLERİMİZİN KATILIMI İLE TİLKİ VE EŞEK  MASAL ETKİNLİĞİ YAPILMIŞTIR.

ÇİÇEK YUVASI ANAOKULUMUZDA, TOPLUM DESTEKLİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ POLİSLERİMİZİN KATILIMI İLE TİLKİ VE EŞEK MASAL ETKİNLİĞİ YAPILMIŞTIR.

İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şubesi Ekipleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen ilimizde de hayat bulan "Anadolu Masalları Projesi" kapsamında Çiçek Yuvası Anaokulu'nda öğrencilerimiz ile bir araya gelerek tilki ile eşek masal anlatımı etkinliğini gerçekleştirdiler. Ayrıca polislerimiz,öğrencilerimizi yabancılara karşı nasıl davranılması gerektiği konusunda bilgilendirdiler. Etkinlik sonrasında öğrencilerimiz polislerimize karşı duygularını resmettiler. Öğrencilerimizle eğlenceli ve öğretici vakit geçirerek onların yüzündeki gülümsemeye vesile olan değerli polislerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.