ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ İÇİN PRAG'TAYIZ
![ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ İÇİN PRAG'TAYIZ](/meb_iys_dosyalar/2023_10/23095830_WhatsApp_Image_2023-10-22_at_17.12.19.jpg)
Müdürlüğümüz ArGe biriminin yürütmekte olduğu 2022-1-TR01- KA121-VET-000067928 Sözleşme No'lu Erasmus+ KA1 Mesleki Eğitim Akreditasyonu projesi kapsamında hareketlilik Çek Cumhuriyeti'nin Prag kentine gerçekleştirildi. Hareketlilikte Nazmiye Demirel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden 8 öğrencimiz kendilerine refakat eden 2 öğretmenimizle 10 gün boyunca "Çocuk Gelişimi" alanında eğitim alacaklar.