ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ÖNDER VE KIZILAY'IN BAŞLATTIĞI KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER DE KATILDI.

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ÖNDER VE KIZILAY'IN  BAŞLATTIĞI KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER DE KATILDI.

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, ÖNDER VE KIZILAY'IN BAŞLATTIĞI KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA ŞIRNAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER DE KATILDI.

Şırnak Kızılay Kan Bağış Merkezi ziyareti esnasında kendisine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Abdullah ÖĞMEN, Sayın Mirza ÇAZIM, Sayın Mehmet TATAR ve Şırnak Kızılay Başkanı Sayın Muhittin BENEK eşlik etti.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, ÖNDER ve Kızılay'ın başlattığı kan bağışı kampanyasına İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz de varız diyoruz. Koronavirüs sürecinde ulusal kan stoklarını arttırmak amacıyla çeşitli farkındalık çalışmaları yürüten Türk Kızılay'ının kan bağışı çağrısına eğitimciler kayıtsız kalmadı. İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER , kan vererek farkındalık oluşturdu. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Sayın Abdullah ÖĞMEN, Sayın Mirza ÇAZIM, Sayın Mehmet TATAR ve öğretmenlerimizin, velilerimizin de katılımıyla kan bağışında bulunuldu. Şırnak Kızılay Kan Bağış Merkezi önünde Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün bünyesinde kurulan Kızılay kan verme aracının önünde bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Türk Kızılayı'na destek olmak için kan bağışında bulunduklarını belirterek "Bu zor günlerde Kovid-19 salgını sebebiyle özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına ve bağış yapan eğitimcilere teşekkür ederim." dedi.

Sağlıkçılarımızdan konu hakkında ayrıntılı bilgi alan İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, imkanı olan herkesi kan vermeye davet ederek iyi dilek ve temenniler ile ziyaretini sonlandırdı.

18-01-202118-01-202118-01-202118-01-202118-01-202118-01-202118-01-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.