ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN (DÖGEP) KAPSAMINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN HAZIRLANAN NİSAN AYI SEMİNERİ ZOOM PROGRAMI ÜZERİNDEN ÇEVİRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN  (DÖGEP) KAPSAMINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ TARAFINDAN HAZIRLANAN NİSAN AYI SEMİNERİ ZOOM PROGRAMI ÜZERİNDEN ÇEVİRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün  (DÖGEP) kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Nisan ayı semineri Zoom programı üzerinden çevirim içi olarak gerçekleştirildi. Merkez ilçemizde bulunan Okullarımızdaki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen bu ayki seminer konumuz "Peygamberimizin Hayatı Dersinde Dikkat Edilmesi Gereken Temel İlkeler ve Öğretim Metotlar " idi.

 

 

 Şırnak İl Müftümüz Sayın Ramazan TOLAN Hocamız " Efendimiz (SAV)'in hayatını anlatırken aslında yaşamak gerektiğinin altını çizip dikkat edilmesi gereken hususları aktardı. Daha sonra soru cevap faslına geçildi.  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mirza ÇAZIM oldukça verimli geçen seminerimizi Sayın hocamıza ve katılım sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ederek sonlandırdı.

 

15-04-202115-04-202115-04-202115-04-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.