ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DİN ÖĞRETİMİ ŞUBESİNDEN SORUMLU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ SAYIN MİRZA ÇAZIM ,İLÇELERİMİZDEKİ DİN ÖĞRETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLERİ VE İMAM HATİP ORTAOKULU-LİSE MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI .

DİN ÖĞRETİMİ ŞUBESİNDEN SORUMLU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ  SAYIN MİRZA ÇAZIM ,İLÇELERİMİZDEKİ DİN ÖĞRETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLERİ VE İMAM HATİP ORTAOKULU-LİSE MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI .

DİN ÖĞRETİMİ ŞUBESİNDEN SORUMLU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ  SAYIN MİRZA ÇAZIM ,İLÇELERİMİZDEKİ DİN ÖĞRETİMİNDEN SORUMLU ŞUBE MÜDÜRLERİ VE İMAM HATİP ORTAOKULU-LİSE MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI .  

 İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız  Sayın Mirza Çazım'ın başkanlığında, Din öğretiminden sorumlu  olan ilçelerimizdeki şube müdürleri ve imam Hatip ortaokul - lise müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda YÖGEP - DÖGEP kapsamında yapılan faaliyetler, uzaktan eğitim sürecinde yapılan çalışmalar, bu süreçte  imam Hatip Okullarımızı   etkileyen güncel sorunlar,bu sorunların nasıl aşılabileceğine dair çözüm önerileri, bu süreçteki Meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması açısından yapılan çalışmalar ve KTS (Kalite takip sistemi ) verimliliği ile alakalı konular görüşüldü.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz ile ÖNDER'in başlattığı kan bağışı kampanyası ile ilgili de Kızılay, İlimizde kan bağış kampanyası için standı açacağı zaman diliminde destek olunacağı belirtildi.

Katılımcılar ile fikir alışverişi yapıldı. Görüş- öneriler alınarak iyi dilek ve temenniler ile toplantı sonlandırıldı.

 #BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

19-12-202019-12-202019-12-202019-12-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.