ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FARKLI BRANŞLARDA KENDİNİ KANITLAMIŞ GENÇLERLE İNOVASYON ÇALIŞTAYI VE İSTİHDAM KONULU TOPLANTI YAPILDI.

FARKLI BRANŞLARDA KENDİNİ KANITLAMIŞ GENÇLERLE İNOVASYON ÇALIŞTAYI VE İSTİHDAM KONULU TOPLANTI YAPILDI.

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'İN başkanlık ettiği toplantı   İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sabri SALGUT, ARGE birimi ekibi ve genç bilişimcilerin katılımlarıyla gerçekleşti.  

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER; ARGE birimi ve farklı branşlarda kendini kanıtlamış gençlerle İnovasyon Çalıştayı ve istihdam konulu toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda kariyer ve mesleki gelişimler hakkında konuşan İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Günümüzde giderek önem kazanan "Hayat Boyu Öğrenme" ilkeleri kapsamında Bakanlık personelinin mesleki ve kişisel gelişimlerinin sağlanması, gelişimlere intibak etmeleri, verimliliklerinin arttırılması ve üst görevlere hazırlanmalarına yönelik hizmetiçi eğitim faaliyetleri artmaktadır. Bununla beraber  nitelikli öğretmen ve öğretim için meslekî gelişim konusunda öğretmenlerin sürekli desteklenmesi gerektiğini ifade etti. Konu ile ilgili fikirlerini ifade eden katılımcılar İstihdam sorunu, işsizlik, yeni iş imkanları ile ilgili fikirlerini de beyan ettiler. 

Toplantı kısa bir değerlendirmeden sonra  iyi dilek ve temennilerle sonlandırıldı.

 

 

 

22-03-202122-03-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.