ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Güçlükonak İlçesindeki öğretmenlere yönelik düzenlenen eTwinning ve Erasmus+ Projeleri yazma eğitimi kapsamında düzenlenen çalışmalarımız
![Güçlükonak İlçesindeki öğretmenlere yönelik düzenlenen eTwinning ve Erasmus+ Projeleri yazma eğitimi kapsamında düzenlenen çalışmalarımız](/meb_iys_dosyalar/2021_11/06202524_WhatsApp_Image_2021-11-06_at_15.25.57.jpg)
Müdürlüğümüz ArGe birimince Güçlükonak İlçesindeki öğretmenlere yönelik düzenlenen eTwinning ve Erasmus+ Projeleri yazma eğitimi kapsamında düzenlenen çalışmaya Sn. Müdürümüz katılarak; öğretmenlere proje tabanlı eğitim ortamlarının güçlendirilmesinde duygu birliği ve desteklerini dile getirdi.