ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, İLİMİZDEN AYRILAN ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI.

 İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan Şener mesajında Millî Eğitim Bakanlığımızın 2021 il dışı atama sonuçlarına göre, ilimizden ayrılan ilham kaynağı ve öğrencilerine güç veren tüm öğretmenlerimize  teşekkür edip gittikleri yeni görev yerlerinde başarılar ve mutluluklar diledi.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, İLİMİZDEN AYRILAN ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI.

 

 

         Millî Eğitim Bakanlığımızın 2021 il dışı atama sonuçlarına göre, ilimizden ayrılan İlham kaynağı ve öğrencilerine güç veren tüm öğretmenlerimize,

     Doğamız gereği başka insanlarla tamam oluyor noksanlığımız. Eksiklerimizi birlikte bilgi ve akıl ile gidermeyi sizlerle başardık. Hep birlikte gayret göstererek Şırnak'ta binlerce öğrencimizin tuvalini mutlu renklerle doldurduk. Şırnak'ımızın geleceği olan çocuklarımıza ve gençlerimize kattığınız maddi manevi tüm değerler için teşekkür ederiz.

        Bugünden sonra yollarımız ayrılsa da sizler hiç durmadan, yorulmadan başka öğrencilere ışık olmaya devam edeceksiniz.Şırnak gibi gittiğiniz her yeri güzelleştireceğinizden eminiz. İçinizdeki eğitim meşalesinin yolunuzu her daim aydınlatması dileğiyle yeni görev yerlerinizde başarılar ve yaşam boyu mutluluklar dileriz.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.