ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZ SAYIN CEVDET ATAY İLE AŞAN MÜHENDİSLİK ARASINDA 16 DERSLİKLİ AHMET AŞAN ORTAOKULUNUN YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI
Valimiz Sayın Cevdet Atay, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Yarka, Vali Yardımcımız Sayın Talha Altuntaş, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İzzettin Aydın ve Aşan Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rehber Aşan ile birlikte, Aşan Mühendislik tarafından yapılacak olan 16 Derslikli Ahmet Aşan Ortaokulu'nun yapımı için protokol imzalandı.![VALİMİZ SAYIN CEVDET ATAY İLE AŞAN MÜHENDİSLİK ARASINDA 16 DERSLİKLİ AHMET AŞAN ORTAOKULUNUN YAPIMI İÇİN PROTOKOL İMZALANDI](/meb_iys_dosyalar/2023_11/21070853_whatsappimage20231120at15.30.551.jpg)