ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKAN YARDIMCISI SAYIN CELİLE EREN ÖKTEN İLE ŞEHİT ÖĞRETMENLERİN YAKINLARI, "100. YIL EĞİTİM ORMANI"NA FİDAN DİKTİ

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten ile şehit öğretmenlerin yakınları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Şehit Öğretmenler Abidesi'ni ziyaret ederek "100. Yıl Eğitim Hatıra Ormanı"na fidan dikti.
BAKAN YARDIMCISI SAYIN CELİLE EREN ÖKTEN İLE ŞEHİT ÖĞRETMENLERİN YAKINLARI,

Bakan Yardımcısı Ökten, şehit öğretmenlerin yakınlarıyla 24 Kasım Öğretmenler Günü programları kapsamında Ankara Keçiören'de Millî Eğitim Bakanlığınca oluşturulan Öğretmen Hatıra Ormanı ve Şehit Öğretmenler Abidesi'ni ziyaret etti.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Cevdet Vural, Ankara Millî Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ve daire başkanlarının da katıldığı ziyarette dualar edildi.

Şehit öğretmenleri anmak üzere Şehit Öğretmenler Abidesi'nde Kur'an-ı Kerim tilaveti ile devam eden programda Bakan Yardımcısı Ökten ve beraberindekiler, Şehit Öğretmenler Abidesi'ne karanfil bıraktı.

Şehit öğretmenlerin yakınları, tören sonunda kendilerine ayrılan "100. Yıl Eğitim Hatıra Ormanı"na fidan dikti. Program, öğrenciler tarafından tohum koçanlarının saçılmasıyla sona erdi.

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.