ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Geneli Bilgi ve Kültür Yarışması Finali

İl Geneli Bilgi ve Kültür Yarışması Finali

      İlimiz geneli ortaokul ve ortaöğretim kurumları arasında yapılan "Bilgi ve Kültür Yarışma"sının il finali 15.04.2015 Çarşamba günü yapıldı. Merkez ilçe ve altı ilçenin mücadele ettiği yarışma zorlu bir kapışma sonunda yapıldı. 

      Orta okullarda Merkez okullarından Org. Edip Başer Ortaokulu, İdil İlçesi´nden Bener Cordan Ortaokulu, Cizre İlçesi´nden Menderes Ortaokulu, Silopi İlçesi´nden Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Güçlükonak İlçesi´nden Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, Uludere İlçesi´nden Cumhuriyet Ortaokulu ve Beytüşşebap İlçesi´nden Pirinçli Ortaokulu yarıştı.

      Silopi İlçesi´ni temsilen katılan Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu birinci, Şırnak Merkez adına yarışan Org. Edip Başer Ortaokulu ikinci, İdil İlçesi adına yarışan Bener Cordan Ortaokulu üçüncü olarak yarışmayı tamamladılar.

      Ortaöğretim Kurumlarından ise Cizre Fen Lisesi birinci, Silopi Anadolu Lisesi ikinci, Şırnak Fen Lisesi üçüncü olarak yarışmayı tamamladılar.

 

bilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışmasıbilgi yarışması

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.