ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Danışma Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Danışma Komisyonu toplantısı 11 Kasım 2021 Perşembe günü Vali Yardımcımız Sn. Ali ERDOĞAN başkanlığında komisyon üyesi kurum, kuruluş, sivil toplum kuruluşu üyeleri ve öğretmen, öğrenci ile velilerimizin katılımıyla Şehit Bayram Tatar İlk/Ortaokulu Konferans salonunda gerçekleştirildi.  

 

Ana gündem maddelerini 2021/2022 eğitim öğretim döneminde il düzeyinde sürdürülen eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi, Şırnak'ta  Eğitimde Başarıyı Arttırmak için yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi ve 2021/2022 eğitim öğretim döneminde ilimiz genelinde uygulanacak projelerin görüşülmesinin oluşturduğu toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR gündem maddeleri üzerine kurul üyelerine genel değerlendirmeye yönelik açıklamalarda bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR tarafından kurul üyelerine teknik bilgilerin aktarıldığı toplantı, kurul üyelerinin görüş önerileri ile sona erdi.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR, Şırnak'ta eğitimin tüm paydaşların desteği ile daha da yukarılara taşınacağını söyleyerek, Danışma Komisyonu toplantısına katılan ve katkı sunan herkese teşekkür etti.

 

12-11-202112-11-202112-11-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.