ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile aylık değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile aylık değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri ile aylık değerlendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda yaygın eğitim faaliyetleri kapsamında yapılan çalışmalar hakkında detaylı değerlendirmeler yapıldı. Kurs çeşitliliğin arttırılması, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının daha yaygın hale getirilmesi ve halkın ihtiyaç duyduğu alanlarda kursların açılması ile ilgili çalışmalar başlatıldı. İlimiz genelinde okur yazarlık seviyesi iyi olmakla beraber okuma yazma bilmeyen bir kişinin bile kalmaması için gerekli çalışmaların başlatılması kararı alındı.  Halk Eğitim Merkezlerimizle birlikte özverili bir çalışma yürütmemiz gerektiğini dile getiren Sn.Müdürümüz; yapılacak çalışmaların titizlikle takip edileceğini belirtti, müdürlerimizin nezdinde tüm usta öğreticilerimize ve öğretmenlerimize  teşekkürlerini iletti. Toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.