ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI

Türkiye Cumhuriyeti'mizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 83. yıl dönümünde aziz hatırasını milletçe rahmet ve şükran duygularıyla yâd ediyoruz. 

Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 98. yılını geride bıraktığımız bugünlerde, Gazi Mustafa Kemal'in bizlere işaret ettiği, "muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma" hedefine ulaşmak için İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak var gücümüzle çalışıyoruz. 

 Millî ve manevî değerlerini bilen; bilimde, sporda, sanatta,  kültürde var olan ve her türlü yeniliği takip eden bir nesil yetiştirmenin gayreti içindeyiz. Atatürk'ün "Gençler, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız." sözleri doğrultusunda, yeni nesilleri en iyi şekilde yetiştirmek öncelikli hedefimizdir. "En büyük eserim" dediği Türkiye Cumhuriyeti'ni genç nesile, genç nesli biz öğretmenlere emanet etmiştir. Bunu layıkıyla sürdürmek boynumuzun borcudur. 

 Aziz hatırasına ve bıraktığı emanete derin saygıyla bugün milletçe bir kez daha ülkemizin kurucusu, devlet adamı, Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü,  Millî Mücadele'mizin tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha sevgi, saygı ve rahmet ile anıyor, saygılarımı sunuyorum.

                                                                               

 

 

                                                                         Ahmet ÖZDEMİR

                                                               İl Millî Eğitim Müdürü

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.