ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Ders Dönemi Açılış Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir'in 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Ders Dönemi Açılış Mesajı

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler, Kıymetli Öğretmenler;

 

2021-2022 Eğitim -Öğretim Yılı'nın 2. Döneminin başlaması nedeni ile değerli öğretmenlerimizin, sevgili öğrencilerimizin ve sayın velilerimizin sevincine, heyecanına yürekten katılıyor, değerli öğretmenlerimle birlikte yeni bir heyecan ve şevk ile bu eğitim öğretim döneminin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

 

Toplumun eğitimini daha ileri düzeye çıkarmak ve eğitim kalitesini artırmak noktasında hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Eğitim - öğretim camiası ile birlikte ülkemizi, şehrimizi bu alanda çok daha üst noktalara taşımanın gayretinde olmalıyız. Şırnak'ımızın pek çok alanda ilerlemesinin yanı sıra eğitim alanında da üst sıralarda yer alma gayreti ve çabasına hep birlikte ortak olmalı, geleceğimizin teminatı yavrularımızın başta aileleri olmak üzere ülkemize faydalı bireyler olması için inancımızı hep diri tutmalıyız.

 

 Bu duygu ve düşüncelerle öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunuyor, ikinci ders döneminin ülkemize, Şırnak'ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyor; geleceğimiz, yarınlarımız öğrencilerimize, onları eğiten öğretmenlerimize ve eğitim süreçlerine katkı sağlayan tüm velilerimize sevgi, saygı muhabbetlerimi sunuyorum. Okullarımızda yavrularımızın salgın tedbirlerine tavizsiz bir şekilde riayet etmesini önemle istirham ediyorum.  Velilerimizden ricamız bu süreçte okullarımız ve öğretmenlerimizle iş birliği içinde olmaları, bizlere destek vermeleridir. Sağlıklı ve düzenli bir iletişimle, istişare içerisinde bunu başaracağımıza inanıyorum.

 

Sevgi ve muhabbetlerimle...

                                                                                     

                                                                 Ahmet ÖZDEMİR

                                                              İl Millî Eğitim Müdürü

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.