ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN ARA TATİL MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN AHMET ÖZDEMİR'İN ARA TATİL MESAJI

Ülkemizin yarınları çocuklarımız için her türlü tedbiri alarak okullarımızı açık tutma kararlılığıyla 7 Şubat'ta başlayan 2021-2022 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin ara tatili bugün başlıyor. Kısa bir süre de olsa öğrencilerimizin dinlenmeleri için 11-15 Nisan'ı kapsayan dokuz günlük 'ara tatil'in sağlıkla geçmesini temenni ediyorum.

Değerli Meslektaşlarım,

2021-2022 Eğitim-Öğretim yılı 2.döneminin ilk yarısını tamamladık. Bir hayat biçimine dönüştürdüğümüz mesleğimizi icra ederken gösterdiğiniz özveri ve emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ara tatilde Bakanlığımız tarafından siz değerli öğretmenlerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanan 14 farklı eğitim programına Öğretmen Bilişim Ağı (ÖBA) platformundan katılım sağlayabilirsiniz.

Sevgili Çocuklar,

11-15 Nisan'ı kapsayan dokuz günlük bir  'ara tatil' ile mola veriyoruz. Küçük molalar her zaman iyi gelir. Şimdi biraz dinlenme zamanı. Bu haftayı dinlenmek için güzel bir fırsata çevirerek bol bol eğlenin, dinlenin ve sevdiklerinizle, ailenizle, büyüklerinizle zaman geçirin. Verdiğimiz küçük molada mutlaka kitap okuyun, okuduklarınız üzerinde düşünmeyi ve fikir alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyin.

Tüm öğrencilerimize sağlıklı ve hayırlı bir tatil diliyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

 

                                                                       Ahmet ÖZDEMİR

                                                                                          Şırnak İl Millî Eğitim Müdürü

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.