ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MİRZA ÇAZIM'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MİRZA ÇAZIM'IN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

     11.03.2023 tarihi itibariyle Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım.  İsminde birçok değeri ve güzelliği barındıran; tarihiyle, coğrafyasıyla ve kültürüyle ülkemizin nadide şehirlerinden biri olan güzel Şırnak'ımıza; eğitim ailesinin her kademesinde yer almış ve bu görevde de hizmet edecek olmanın heyecanı içerisinde olduğumu, eğitim anlamında daha nice başarıya ulaşabilmesi için birlikte yürüyeceğimiz bu yolda aşkla ve gayretle çalışmalarımıza yön vereceğimizi vurgulamak isterim.   Bize  böylesine değerli bir vazifeyi emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut ÖZER' e şükranlarımı arz ediyorum.         

     Eğitim meselesi, memleketimizin inşası meselesidir. Bu yolda, Valimiz Sayın Osman BİLGİN'in himayelerinde ve liderliğinde, ülkemizin güzide kentlerinden  Şehr-i        Nuh'ta eğitim ve öğretimin kalitesinin iyileştirilmesi adına gerçekleştireceğimiz çalışmalarda; yönetici, öğretmen ve mesai arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, basının, tüm Şırnaklı hemşerilerimin şahsıma ve kurumuma desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor; görev sürem boyunca ilimizde eğitim adına güzel işler başarabilmeyi temenni ediyorum.

    Bugünden itibaren Şırnak'ta eğitime dair sözü, fikri, projesi olan herkese  kapımız da gönlümüzde açıktır. Yolumuz ilim, irfan yolu, dilimiz muhabbet dilidir. Gayemiz istiklali ve istikbali uğruna gözünü budaktan esirgemeyen aziz milletimize lâyıkıyla hizmet etmektir. Bu hedef doğrultusunda tam gayretle çalışacağıma emin olunuz.

    Muhabbetin, misafirperverliğin ve tarihin  başkenti olan bu güzel şehre atanmış olmamın; geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz, velilerimiz, il ve ilçelerdeki en ücra köşeye kadar idarecisinden personeline tüm çalışma arkadaşlarımız ve şahsım için şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 

     Saygılarımla... 

 

                                                                                                                   

Mirza ÇAZIM

İl Millî Eğitim Müdürü

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.