ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mirza Tetik'in Göreve Başlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mirza Tetik'in Göreve Başlama Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Mirza Tetik'in Göreve Başlama Mesajı


18.07.2022 tarihi itibariyle Şırnak İl Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlamış bulunmaktayım. Anadolu'nun kadim şehirlerinden biri olan Şırnak'ımıza hizmet edecek olmanın heyecanını ve kıvancını yaşıyor; değerlerle zengingüzide bir şehrin eğitimini bizlere emanet eden Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Sayın Mahmut Özer'e şükranlarımı arz ediyorum.

Göreve başlarken başta emaneti devraldığımız, İl Millî Eğitim Müdür Vekili Sayın Mehmet Tatar'a yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, Tokat İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Özdemir'e yeni görevinde başarılar diliyor, Şırnak'ta bugüne kadar görev yapan İl Millî Eğitim Müdürlerimize hizmetlerinden ötürü şükranlarımı sunuyorum

İş ve gönül birliği içerisinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesiyle, Sayın Valimizin önderliğinde gerçekleştireceğimiz çalışmalarda; yönetici, öğretmen ve mesai arkadaşlarımın, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, basının, tüm Şırnaklı hemşerilerimin şahsıma ve kurumuma desteklerini esirgemeyeceklerine inanıyor; bu güzel şehre görevlendirilmiş olmamın şahsım, il, ilçe ve okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımız ve gençlerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mirza TETİK

İl Millî Eğitim Müdürü

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.