İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İZZETTİN AYDIN, SİLOPİ ZİYARETİNDE OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
![İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. İZZETTİN AYDIN, SİLOPİ ZİYARETİNDE OKUL MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_09/27102742_WhatsApp_Image_2023-09-26_at_17.49.23.jpg)
Sayın Müdürümüz, Silopi ilçesi ziyaretleri kapsamında Silopi okul müdürleri ile bir araya geldiği toplantıda, ilçe genelinde eğitimsel faaliyetler, projeler ve eğitim kalitesinin artırılmasına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 2023-2024 eğitim-öğretim dönemine yönelik faaliyetler konusunda istişarelerde bulunan Sayın Müdürümüz, 2023-2024 Eğitim-Öğretim sürecinin verimli bir şekilde değerlendirilmesi için iş birliği içerisinde bulunulmasını istedi. Yeni Eğitim-Öğretim sürecinin hayırlara vesile olmasını dileyerek toplantıdan ayrıldı.