ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. MİRZA ÇAZIM'IN YIL SONU MESAJI

Şırnak eğitim ailesi olarak coşku ve heyecanla başladığımız 2022-2023 EğitimÖğretimyılını başarılı, verimli ve huzurlu bir şekilde geride bırakırken emeği geçen öğretmenlerimize, yöneticilerimize, öğrencilerimize ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SN. MİRZA ÇAZIM'IN YIL SONU MESAJI

Sevgili Öğrencilerimiz,

 Bugün heyecanla beklediğiniz karneleriniz, akademik gayretinizin bir neticesidir. Bu sayede kendinizi daha iyi değerlendirecek, hayallerinizi ve hedeflerinizi gözden geçirecek ve idealleriniz için hazırlanma fırsatı bulacaksınız. Güzel bir tatili hak ettiniz. Bu süreçte en iyi tatil arkadaşı kitaplarımızı da ihmal etmeyelim. Unutmayınız ki bizim medeniyetimiz bir kitap medeniyetidir.

Değerli Yöneticilerimiz ve Kıymetli Öğretmenlerimiz,

 Yıl boyunca özveriyle yürüttüğünüz çalışmalarınız ve azminizle milletimizin duası, umudu, sınırsız hayali olan çocuklarımızı yarına hazırlamak üzere gösterdiğiniz gayretleri yürekten destekliyor ve hepinize teşekkür ediyorum. Ülkemizi muasır medeniyetler içinde en üst seviyeye taşıma hedefimize ısrarla yürürken ruhunu uyandırabildiğimiz her çocuk ile bugün rüya diye adlandırdığımız her hayalimiz gerçeğe dönüşecektir.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Eğitim öğretim yılı boyunca katkısı olan ve her aşamada desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkürlerimi sunuyorum. Yaz boyunca  Yaz Okulu Uygulamasıyla sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Çocuklarımızı Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının (DYK) yanı sıra sosyal, kültürel, sportif etkinliklerimize yönlendirip rehberlik etmeniz gerekmektedir. Okullarımızla kurs sürecini takip etmeniz çocuklarımızın keyifli ve verimli bir yaz tatili geçirmesini sağlayacaktır.

Hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor, mutlu tatiller diliyorum.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.