ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE İL ŞUBE MÜDÜRLERİNİN KATILIMIYLA TEKRAR UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLMESİ SÜRECİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR VE ALINACAK TEDBİRLER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ  BAŞKANLIĞINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCILARI, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE İL ŞUBE MÜDÜRLERİNİN KATILIMIYLA TEKRAR UZAKTAN EĞİTİME GEÇİLMESİ SÜRECİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR VE ALINACAK TEDBİRLER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI

 

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile İl Şube Müdürlerinin katılımıyla Tekrar Uzaktan Eğitime geçilmesi sürecinde yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler ile ilgili toplantı yapıldı.

 

 

 Toplantıda tekrardan Uzaktan Eğitime  geçilmesi sürecinde yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler hakkında bilgilendirmelerin yapılması 8. ve 12. Sınıf öğrencilerinin okuma durumlarının değerlendirilmesi, öğrenci devam durumları hakkında bilgi alışverişi ve devam durumlarının takibi hakkında bilgi edinilmesi,  İYEP uygulama takvimi ve çalışmaları hakkında bilgilendirmelerin yapılması, özel eğitim hizmetlerinin yeterliliği, EBA Destek Noktalarının kullanımı ve durumu hakkında fikir alışverişi yapıldı.  Ayrıca okul zümre toplantılarının durumu ve takibinin yapılması, öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını verimli kullanmalarına yönelik alınan tedbirler hakkında bilgilendirme, Veli ve Aile Eğitimi çalışmaları ile okul - veli ilişkileri hakkında görüşülmesi, DİKA ve diğer projelerin ele alınması, okulların güvenliği ve alınabilecek tedbirler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

 

 

Toplantıda katılımcıların görüş ve önerilerinin alınmasının ardından İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Müdürlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

 

15-04-202115-04-2021

 

15-04-2021 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.