ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA MERKEZ İLÇE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA MERKEZ İLÇE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA MERKEZ İLÇE OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI.

İçinde bulunduğumuz zorlu süreçte emeklerini fedakarca ortaya koyan tüm Okul Müdürlerine teşekkür ederek toplantıya başlayan İl Milli Eğitim Müdiremiz; bundan sonraki süreçte toplantıları telekonferans üzerinden gerçekleştirecekleri bilgisini verdi. Uzaktan eğitim sürecinde önceliğimizin öğrencilerimiz, velilerimiz ve öğretmen arkadaşlarımız olduğunu ve eğitim-öğretim sürecinin devam ettiğini öğretmen arkadaşlarımızın sınıfları ile iletişim halinde olması gerektiğini belirten İl Milli Eğitim Müdiremiz, her kurum gibi İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün de seferberlik içinde çalıştığını belirtti. Pansiyonlarımızın karantina bölgesi yapılması üzere hazırlatıldığı, öğretmenevimizde kurulan atölyede öğretmenlerimizin 3D Yazıcılarla Yüz Siperli Maske üretimine devam ettiği, Giyim Öğretmenlerimiz, usta öğreticilerimiz ve Mesleki Teknik Lise Öğrencilerimizin ortak çalışmalarıyla Bez Maske üretiminin devam ettiği gibi sürdürülen uzaktan eğitim çalışmaları hakkında okul müdürlerini bilgilendirdi.

Sayın Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına vurgu yaparak öğretmenlerimizle beraber vatandaşlık görevimiz olarak Devletimizin yanında olmamız gerektiğini bir kez daha belirtti. EBA Uzaktan Eğitim için yapılmakta olan ve yapılması gereken çalışmalar hakkında da bilgilendirmeleri yaptıktan sonra ve tüm Okul Yöneticilerine çalışmalarından dolayı tekrar teşekkürlerini sunduktan sonra İl Milli Eğitim Müdiremiz, Okul Müdürlerine söz hakkı verdi.

Müdürlerimizin kendi çalışmalarını ve planladıkları çalışmaları aktarmalarının ardından karşılıklı iyi niyetlerle toplantı sonlandırıldı.

01-04-202001-04-202001-04-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.