ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA MERKEZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE EĞİTİM ÖĞRETİMDE TAM KAPANMA SÜRECİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR VE ALINACAK TEDBİRLER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BAŞKANLIĞINDA MERKEZ OKUL  MÜDÜRLERİ İLE EĞİTİM ÖĞRETİMDE TAM KAPANMA SÜRECİNDE YAPILACAK ÇALIŞMALAR VE ALINACAK TEDBİRLER İLE İLGİLİ TOPLANTI YAPILDI.

  İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER başkanlığında Merkez Okul Müdürleri ile Tam kapanma sürecinde yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler ile ilgili toplantı yapıldı.

 

   Toplantıda tam kapanma sürecine geçilmesi eğitim ve öğretim de yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler hakkında bilgilendirmelerin yapılması öğrencilerin uzaktan eğitime daha fazla aktifleşmesine ilgili ve okuma durumlarının değerlendirilmesi, öğrenci devam durumları hakkında bilgi alışverişi ve devam durumlarının takibi hakkında bilgi edinilmesi,  İYEP uygulama takvimi ve çalışmaları hakkında bilgilendirmelerin yapılması, EBA Destek Noktalarının kullanımı ve durumu hakkında fikir alışverişi yapıldı.  

  Ayrıca okul zümre toplantılarının durumu ve takibinin yapılması, öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını verimli kullanmalarına yönelik alınan tedbirler hakkında bilgilendirme, Veli ve Aile Eğitimi çalışmaları ile okul - veli ilişkileri hakkında görüşülmesi, DİKA ve diğer projelerin ele alınması, okulların güvenliği ve alınabilecek tedbirler hakkında fikir alışverişi yapıldı.

28-04-202128-04-202128-04-202128-04-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.