ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BEYTÜŞŞEBAP İLÇEMİZDEKİ OKULLARDA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER BEYTÜŞŞEBAP İLÇEMİZDEKİ OKULLARDA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER Beytüşebbap ilçemizdeki  75.Yıl ilkokul- Ortaokulu Şehit Mehmet Ali Bozkurt ilkokulu-Ortaokulu ve Cumhuriyet ilkokulu-ortaokullarına ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette kendisine  İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı  Sayın Abdullah ÖĞMEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ayhan AKTUĞ, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın İbrahim SEVİM,İlçe Şube Müdürü Ömer Asaf EROL ile  okul müdürleri ve öğretmenleri eşlik etti. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda başlanan yüz yüze eğitimin  başlamasıyla İl Milli Eğitim Müdiremiz Öğrencilerin  heyecanını paylaştı.

 

Ziyaret sırasında Okulların öğrencileri ile buluşan İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, yüz yüze eğitimin gerçekleştiği sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir müddet sohbet etti. İl Milli Eğitim Müdiremiz, öğrencilere çeşitli  hediyeler vererek  başarı dileklerini iletti. Okulda birtakım incelemelerde bulunan Müdiremiz,  okula dair yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Ziyaret sonrası, ilimizin salgın durumuna göre düşük riskli düzeyde olduğunu belirten Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, şu açıklamalarda bulundu :  'Bilindiği gibi Sayın Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında kabine toplantısı yapıldı. Ülkemizdeki iller salgın durumlarına göre düşük, orta, yüksek ve çok yüksek riskli olmak üzere dört düzeye ayrıldı. İlimiz de risk seviyesi en düşük seviye olan iller arasında. Ben başta salgının başından bu yana fedakarca mücadele eden sağlık çalışanlarımıza, kamu kurumu personellerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, esnaflarımıza ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerine yer verdi.

REHAVETE KAPILMAMAK SON DERECE ÖNEMLİ


İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER , ilimizin düşük riskli seviyede olması nedeniyle vatandaşlarımızın rehavete kapılmamaları, her zamankinden daha fazla hijyen tedbirlerine dikkat etmeleri, maske, mesafe ve hijyen kuralını unutmamaları gerektiğini belirtti. Tedbirleri koruyarak daha fazla normalleşeceğimizi belirtti, "Bugün çok mutluyuz, inşallah bunu sürdürmek için var gücümüzle tüm Şırnak olarak hep beraber Başaracağız." ifadelerine yer verdi. Konuşmasının ardından ziyaret iyi dilek ve temenniler ile sonlandırıldı.

04-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.