ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE KOORDİNATÖRÜ SÜLEYMAN KALE'YE PLAKET TAKDİM ETTİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, GAZİANTEP İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AR-GE KOORDİNATÖRÜ SÜLEYMAN KALE'YE PLAKET TAKDİM ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/06190557_WhatsApp_Image_2021-10-06_at_18.45.06.jpg)
STEM eğitimleri için öğretmenlerimize eğitimler düzenleyen Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge koordinatörü Süleyman KALE, İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'i makamında ziyaret etti. Eğitimleri için Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Süleyman KALE'ye teşekkür etti, plaket takdiminde bulundu.