ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER İLE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜŞAVİRİ SAYIN DOÇ. DR. İBRAHİM ERDOĞAN SİLOPİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER İLE MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜŞAVİRİ SAYIN DOÇ. DR. İBRAHİM ERDOĞAN SİLOPİ  MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ.

Ziyaret sırasında kendilerine, İl milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Enver KAYRAN,İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Sabri SALGUT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat BİLEN de eşlik etti.

 

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER ile Milli Eğitim Bakanlığı Müşaviri Sayın Doç. Dr. İbrahim Erdoğan, Silopi  Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinin Atölyelerini gezerek tetkik ve incelemelerde bulundu. Silopi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin atölyelerinde yapılan incelemelerin ardından okul yönetimi ve öğretmenlerle toplantıya geçildi. 

 

 Toplantıda; Uzaktan eğitim sürecinin değerlendirilmesi ,1000 okul projesine dahil olan okulun bakım-onarım durumu, okulun z kütüphane durumu, okulum temiz belgesi, güzel sanatlar lisesi ve spor liseleri ile işbirliği sağlanması, "Meslek liseleri  ailelerle buluşuyor" projesi'nin kapsamı ve işleyişi hakkında değerlendirme, öğrenci , öğretmen ve velilerimize yönelik verilecek olan ilk yardım kursu hakkında bilgilendirme, öğrencilere verilebilecek sportif ve sanatsal etkinlikler hakkında fikir alışverişi yapılması, öğrenciler için kariyer etkinliklerinin belirlenmesi gibi konular görüşüldü.

 

Gündem ile ilgili değerlendirme ve fikir alışverişi yapıldı. Alınan kararların ardından iyi dilek ve temenniler ile toplantı ve ziyaret sonlandırıldı.

 

25-02-202125-02-202125-02-202125-02-202125-02-202125-02-2021

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.