ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER KUMÇATI ORTA CAMİİ KIZ KUR'AN KURSUNU ZİYARET ETTİ
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER KUMÇATI ORTA CAMİİ KIZ KUR'AN KURSUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_08/12102430_manYet.jpg)
İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sayın Mesut ERKAN Kumçatı Orta Camii Kız Kuran Kursunu ziyaret ettiler. Öğrenciler ile sohbet eden Sayın Müdiremiz Kur'an-ı Kerim'i okumanın, anlayıp yaşamanın vurgusunu yaptı. Kur'an Kursu dışında farklı alanlarda öğrencilerin becerilerinin geliştirmeleri çin önerilerde bulunuldu. Kur'an Kursu öğreticilerinden bilgi aldıktan sonra memnuniyetle ve iyi dileklerle ziyareti sonlandırdı.