ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, MERKEZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE 2020-2021 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI 1.DÖNEM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, MERKEZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE 2020-2021 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI  1.DÖNEM  DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, MERKEZ OKUL MÜDÜRLERİ İLE 2020-2021 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI  1.DÖNEM  DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ;
Uzaktan eğitim sürecinde yapılan etkinlikler , yaşanan aksaklıklar ve çözüm önerileri, süreçte alınan tedbirler ,EBA'ya erişim engeli yaşayan öğrencilerin durumları , EBA destek noktalarının aktif kullanımı ve bu noktalara ulaşamayan öğrencilerin imkanlar dahilinde bu noktalara yönlendirilmesi, öğrencilerin derslere aktif katılımının önemi , canlı derslere katılım oranlarının takibi, canlı derslere katılamayan öğrencilerin katılamama sebeplerinin rehber öğretmenleri tarafından araştırılması ve takip edilmesi , Salgın döneminde tüm okullarımızın  maske ?mesafe-hijyen kurallarına dikkat ederek "Okulum Temiz Belgesi" edinmeleri , Valiliğimiz ile birlikte yürütülen Şehr-i Nuh Eğitim Akademi Eğitimlerine öğretmenlerimizin aktif olarak katılım sağlaması ve takip edilmesi , Mesleki gelişim, E-twinnnig kapsamındaki çalışmalara katılımın artırılması, İlimiz genelinde eğitimde verimi artırmak için doğru planlama ve kaynakları doğru kullanmanın öneminin vurgulanması, Tübitak projeleri ve Ar-ge birimince yürütülen projelere her okulun katılım sağlamasının önemi , Ocak ayında yapılması planlanan  yazılı sınav süreci hakkında Okul Müdürlerine bilgilendirmeler yapılması ,anaokullarında  öğrenci devam durumları gibi konular ele alındı.
Okul Müdürlerinin görüş ve önerileri alınarak toplantı iyi dilek ve temenniler ile sonlandırıldı.

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

24-12-202024-12-202024-12-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.