ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, ŞEHR-İ NUH ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FEN VE SOSYAL BİLİMLER PROJE OKULU'NU ZİYARET ETTİ.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, ŞEHR-İ NUH ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FEN VE SOSYAL BİLİMLER PROJE OKULU'NU  ZİYARET ETTİ.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER, ŞEHR-İ NUH ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ FEN VE SOSYAL BİLİMLER PROJE OKULU'NU  ZİYARET ETTİ.

Ziyaret sırasında kendisine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mirza ÇAZIM eşlik etti.

Ziyaret esnasında, uzaktan eğitim sürecinde yapılan zümre çalışmaları hakkında bilgi edinildi. Meslek öğretmenlerimiz ile toplantı yapıldı. 

Toplantıda uzaktan eğitim sürecinde karşılaşılan sorunlar ve bu sorunların çözümü ile ilgili atılması gereken somut adımlar görüşüldü. Öğrencilerin uzaktan eğitime katılım oranının artırılması için atılması gereken adımlar görüşüldü. Okulun başarısının yükseltilmesi, öğretmen-veli-öğrenci koordinasyonunun sürekliliği, öğretmenlerin süreçte nasıl daha aktif olabileceği konularına dair fikir alışverişi yapıldı. 

Uzaktan eğitime ulaşma fırsatı olmayan  öğrencilerin tespit edilmesi ve eba destek noktalarına yönlendirilmesi gerektiği belirtildi. Zümre değerlendirmelerinin rapor halinde rehberlik servisine sunulması ve olası aksaklıklar hakkında çözüm bulunması gerektiği belirtildi. Uzak ilçelerdeki öğrencilerimizle irtibat halinde olunması gerektiği ve  o ilçenin Milli Eğitim müdürlükleri ile koordinasyon halinde bulunulması gerektiği belirtildi.Öğrencilerimizin bakanlığımızın yayınladığı soru bankaları ile desteklenmesi gerektiği belirtildi. 

Öğretmenlerimizin görüş ve önerileri alınarak, ziyaret iyi dilek ve temenniler ile sonlandırıldı. 

#BirlikteBaşaracağız
#ŞırnakBaşaracağımDiyor

08-12-202008-12-202008-12-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.