ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER,BERABERİNDEKİ HEYETLE CİZRE KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKANI V.MEHMET TUNÇ'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER,BERABERİNDEKİ HEYETLE CİZRE KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKANI V.MEHMET TUNÇ'U MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/03105737_WhatsApp_Image_2021-10-03_at_10.41.22.jpg)
Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener beraberinde İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileriyle birlikte Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam / Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener ve beraberindeki heyete teşekkürlerini iletti.