ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER'İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER'İN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Tüm dünyayı etkisi alan ve dünya sağlık örgütü tarafından 'pandemi' olarak ilan edilen koronavirüs (Covid-19) tedbirleri çerçevesinde bu yıl Ramazan Bayramı'nı evlerimizde idrak ediyor olacağız.

Alınan tedbirler gereği bu bayramı sevdiklerimizden uzakta, evlerimizde geçiriyor olsak da ülkemizin de içinde bulunduğu bu zorlu süreçte koronavirüs ile mücadelede titizlikle yürütülen Şırnak Valiliğimizin ve Şırnak Belediyemizin çalışmalarına destek olan  Şırnak Milli Eğitim Camiamızın da  sağduyusu ve sabrıyla olumlu sonuçlar verecektir.

Sizlerin vermiş olduğu destek, sabır ve anlayışıyla bu zorlu süreci de geride bırakarak, inşallah büyük ve güçlü Türkiye yolunda ilerleyen ülkemizin daha nice mutlu ve huzurlu bayramlara hep birlikte erişeceğimize olan inancım tamdır.

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma duyguları ile birlik ve beraberliğin güçlendiği, dargınların barıştığı, milli ve dini değerlerin, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, hayatımızda vazgeçilmez yeri olan ve milletçe büyük önem verdiğimiz bir Ramazan Bayramı'na daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıklı, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirilmesi temennisiyle, Şırnak Milli Eğitim Camiamızın her kademesinde görev alan mesai arkadaşlarımın, Velilerimizin ve sevgili Öğrencilerimin mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Nazan ŞENER

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.