ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın Nazan ŞENER'in tam kapanma sürecine ilişkin mesajı

İl Milli Eğitim Müdiremiz Sayın  Nazan ŞENER'in tam kapanma sürecine ilişkin mesajı

      Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler;

Bilindiği üzere 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19:00 itibari ile 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05:00'a kadar ülke genelinde tam kapanma süreci başlamıştır. Bu süreçte halihazırda yüz yüze eğitime devam eden kademelerimiz de uzaktan eğitime geçiş yapmıştır.

Sevgili Öğrenciler, bu süreçte bizler için hayat durmadı, eğitim tüm hızıyla devam ediyor. Zaten artık kanıksamış olduğumuz uzaktan eğitime bir süre daha devam etmek durumundayız. Sizlerin bu konuda öğretmenlerinizle güzel bir iş birliği yapacağınızdan şüphem yok. Tam kapanma kurallarına tam uyalım ki bu süreç sonunda okullarımıza, arkadaşlarımıza ve öğretmenlerimize sağlıkla kavuşabilelim. Hepinizin bu konuda yoğun bir çaba göstereceğinden şüphem yok, gözlerinizden öpüyor; zihin açıklığı diliyorum.

Kıymetli Meslektaşlarım, fedakarca ve özveri ile yürüttüğünüz çalışmalarınız için her birinize minnettarım. Bu süre zarfında da öğrencilerimizin evlerine uzaktan konuk olacaksınız. Tıkandığınız her noktada bizler buradayız, hep birlikte bu sürecin de başarıyla üstesinden geleceğimize inancım sonsuz. Emekleriniz için, çoğu zaman öğrencilerinizi kendi ailenizin önünde tuttuğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

Değerli Veliler, yaklaşık 14 aydır sabırla yürüttüğünüz bu süreç için biraz daha sabır rica ediyorum sizlerden. Kurallara ailece uyalım ki içinde bulunduğumuz zorlu şartlar hepimiz için ortadan kalksın. Öğretmenlerimizle el ele bu zor zamanların da üstesinden gelerek öğrencilerimizin en az zararla süreci tamamlamasına çok kıymetli katkılar sağlayacağınız inancıyla şimdiden hepinize teşekkür ediyorum.

Perşembe akşamı itibariyle tüm kademelerde uzaktan  eğitime başladık. Hep birlikte kurallara uyarak sağlıklı bir şekilde süreç sonunda yüz yüze eğitime başlamak ümidiyle hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Sağlıcakla kalın.

 

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.