ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER'İN YIL SONU MESAJI.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDİREMİZ SAYIN NAZAN ŞENER'İN YIL SONU MESAJI.

Sevgili Öğrenciler;

Güzelliklerle, yeni kazanım ve tecrübelerle, zor günlerden çıkardığımız derslerle bir seneyi geride bıraktık. Her şeyin başının sağlık olduğunu daha iyi anladığımız bu günlerde, karnelerimizi de alışılmışın dışında alacağız. Bugün karne günü.. Elektronik ortamda karneleriniz hazır sevgili çocuklar. Her zamanki karne heyecanını yine yüreğinizde hissetmeniz en büyük temennimdir. Çünkü bizler her zaman "Okulum evim, evim ailem" derken böyle zor zamanlardaki gönül bağımıza güveniyorduk. Coşkumuz, heyecanımız ve mutluluğumuz evlerimizde, birbirimizden uzakta ama gönül bağıyla yaşanıyor bu sene. Yeni eğitim yılımıza hep beraber sağlıkla başlayabilmek için tedbiri elden hiç bırakmamanızı rica ediyorum.

Değerli Veliler;

Biliyorum, sizler her zamankinden daha sabırlı olmanız gereken zamanlardan geçiyorsunuz. Biraz daha sabır ve tedbirle bu zor günleri de beraber atlatacağız inşallah. Çocuklarımızın eğitimi, fiziksel ve ruhsal sağlığı için bizler size kaynak sunarak ve öğretmenlerimiz aracılığıyla her zaman yanınızdayız fakat evde sorumluluğun büyük kısmı sizin üzerinizde. Bugün evlerinizde çocuklarımızla yaşadığınız karne gününü daha sağlıklı günlerde hep birlikte coşkuyla yaşamayı diliyorum.

Kıymetli Öğretmenler; 

Uzaktan eğitimlerle, canlı derslerle ve öğrencilerimize manevi destekle bu süreçte de göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Çocuklarımız ve velilerimizin yanlarında olduğumuzu hissettikleri bir tatil süreci geçirmeyi ümit ediyorum. Kültürümüzün de gereği olan zor zaman kenetlenmesinin dün ve bugün olduğu gibi yarın da eğitim ailemizde devam edeceğinden şüphem yok. Sağlıklı günlerde sınıflardaki eğitimlerimizde buluşmak temennisiyle Öğretmenlerim..

2019/2020 Eğitim-Öğretim yılını belki biraz buruk ama iyi temennilerle bitirmek istiyorum. 8. Sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerimize girecekleri sınavlarında yürekten başarılar diliyorum. Sağlığınız bizim için çok önemli, tüm tedbirler alınmış şekilde okullarınız sınav için sizleri bekliyor, size güvenimiz tam. Gözlerinizdeki ışıltıyı yüz yüze görebileceğim yeni eğitim-öğretim yılına kadar sağlıkla kalın, iyi tatiller diliyorum. 

Nazan ŞENER

Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü

 

19-06-2020

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.