ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ Başkanlığında İdil ve Cizre İlçelerinde TEOG, YGS ve LYS Sınav Sonuç Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ Başkanlığında İdil ve Cizre İlçelerinde TEOG, YGS ve LYS Sınav Sonuç Değerlendirme  Toplantısı Yapıldı.

     İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ Başkanlığında İdil ve Cizre İlçelerinde Eğitimde Başarının Artırılması ve Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınav sonuçlarını değerlendirme toplantısı yapıldı.

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ALAGÖZ Şubat 2015 atamasında ilimize 1328 öğretmen atanması, TEOG sınavı ve eğitimde başarının artırılmasına yönelik İdil ve Cizre ilçelerindeki okul müdürleri ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

     ALAGÖZ:" Amacımız Şırnak ilimizin eğitim-öğretim kalitesini yükseltmek ve bunun gerçekleşmesi için yapabileceklerimizi konuşmaktır. Bu amaçla ilçelerimizdeki çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. İlimize atanan 1328 öğretmen Bakanlığımızın Şırnak´ımıza verdiği önemi göstermektedir. Bunun için Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI´ ya, Şırnak Valimiz Sayın Hasan İPEK´ e teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

     2. Dönem içerisinde yapılacak olan TEOG, YGS ve LYS sınavları öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul Müdürleri ile bir araya gelen Ahmet ALAGÖZ "Hiç bir mazeret başarının yerini tutamaz. İstikrarlı bir başarı için hep birlikte özverili çalışmamız gerektiğini ancak bu şekilde Şırnak´ın eğitim kalitesini arttırabileceğimizi dile getirdi."

    İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet BİLEN, Nurettin YILMAZ  ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mirza TETİK ile İdil ve  Cizre ilçelerinde toplantı yapan ALAGÖZ ilçelerin TEOG, YGS ve LYS sonuçlarını tek tek değerlendirerek, ilçelerdeki yönetici arkadaşlarla bilgi paylaşımlarında bulundu.

 

 

 

toplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantıtoplantı

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.