ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ALAGÖZ BAŞKANLIĞINDA TEOG SINAVI TOPLANTISI YAPILMIŞTIR
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ Başkanlığında TEOG Sınavı Toplantısı Yapılmıştır.![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET ALAGÖZ BAŞKANLIĞINDA TEOG SINAVI TOPLANTISI YAPILMIŞTIR](/meb_iys_dosyalar/2014_11/k_13093431_dscf3388600x338.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet ALAGÖZ başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sınavlar bölümünden sorumlu Şube Müdürlerinin ve Merkez İlçe Ortaokul kurum müdürlerinin katılımı ile Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı toplantısı yapılmıştır.