ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN AHMET ÖZDEMİR, ŞIRNAK BİLİM VE SANAT MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ.
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN AHMET ÖZDEMİR, ŞIRNAK BİLİM VE SANAT MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/20105252_246866637_582080646175740_7152980878500991416_n.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ahmet ÖZDEMİR, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sn. Mirza ÇAZIM, Şube Müdürümüz Sn. Hikmet AY Şırnak Bilsem'i ziyaret etti. Sn. Müdürümüz Ahmet ÖZDEMİR; Şırnak Bilsem'de atölyeleri gezdi, yapılan projeler ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi aldı.