ŞIRNAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile toplantı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile toplantı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ÖZDEMİR başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yapıldı.

 

Uludere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; LGS sınav uygulamasının değerlendirilmesi, e-Sınav uygulamalarının sınav başvuru ve uygulama kılavuzu çerçevesinde yapılması, Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP)  semineri, Aday Öğretmenlik ve Öğretmenlik Kariyer Basamakları Süreci, Sıfır Atık Projesi kapsamında Temel Seviye Sıfır Atık Belgesini almayan okulların başvurularını yapmaları ve belgelerini almaları, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi stajyer öğrencilerinin yönlendirilmesi ve "10 bin Okul" projesi kapsamında Çevre bilinci ve İklim Değişikliği öğrenci eğitimlerinin değerlendirilmesi başta olmak üzere diğer gündem konuları ile birlikte ele alındı. 

5 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen LGS sınavının ilimiz geneli sorunsuz bir şekilde uygulamasında büyük özveri gösteren personellere teşekkür eden Özdemir, geleceğimizin mimarı çocuklarımıza ve gençlerimize daha güzel yarınlar bırakabilmek adına var gücümüzle çalışmanın önemli olduğunu vurguladı.

ATATÜRK MAH. ATATÜRK CAD. MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BLOK NO 17A MERKEZ / ŞIRNAK - Santral 0(486) 216 15 60/61/62/63

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.